Сергій Таран

Аналітик Лукас Bubzkji Андерсен вважає, що у Денні zonic Соренсена є всі необхідні навички, щоб досягти успіху з Falcons. Про це він написав у Твіттері.

«На мою думку, у великого тренера є три основні переваги, якщо дивитися з погляду гравця: соціальні навички, індивідуальна мотивація гравців + сильний авторитет, забезпечення тактичної ідентичності та антистратегії.

З мого досвіду, якості zonic практично неможливо замінити. Я думаю, що ніхто на про-сцені не забезпечує всі описані вище аспекти на тому рівні, на якому він зараз працює.

Це величезна втрата для організації розміром із Vitality, яка дозволила людині його важливості піти безкоштовно. Судячи зі старих новин, у Vitality не вистачило грошей на 2024 рік, і це справедливий висновок. Я припускаю, що поточний фонд заробітної плати у Vitality досить високий, оскільки у таких гравців, як ZywOo, apEX, Magisk, Spinx і dupreeh, діють контракти.

Але я впевнений, що Falcons доб'ється успіху. zonic - видатний тренер, і він, найімовірніше, повернеться з надзвичайно конкурентоспроможним складом у 2024 році.»  

Нагадаємо, zonic покинув Team Vitality.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.