Сергій Таран

Капітан збірної України з CS:GO Ярослав byr9 Буряк поділився своїми враженнями про IESF World Esports Championship 2023.

«Тут я отримав дуже цікавий досвід, адже тут збірні повинні проявляти не лише вміння грати у ігри, а й вміння адаптуватись до труднощів: нереальна спека, дуже багато людей, дуже багато затримок, змінення графіків, технічні проблеми з комп'ютерами, які постійно виникають. Ти сідаєш робити set-up і весь час щось виникає. Мені здається, що ця історія більше схожа на гру на виживання, не знаю, на телешоу, але це досить цікаво. Мабуть, кіберспорсмени неготові до таких фізичних навантажень і по організаційних моментах все дуже складно.»

Також Буряк прокоментував поразку від збірної Узбекистану.

«Справа в тому, що у нас були дуже великі втрати пакетів. В тімспіці ми чули один одного через слово. Я трішки перебільшую, не так багато, але це було відчутно. І на сервері модельки телепортувались... В якийсь момент ми сказали, що це неважливо, всі в рівних умовах. Але як виявилось, в узбеків такої проблеми не було... Насправді, у узбеків дуже непогана команда, але я все таки схильний до того, що нам було некомфортно грати.»

Нагадаємо, збірна України з CS:GO вийшла в плей-оф чемпіонату світу від IESF.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.