Сергій Таран

Портал Dexerto взяв велике інтерв’ю у Каспера cadiaN Мюллера, після того як оголосили про його відхід з Heroic.

Про причини відходу з Heroic.

«У нас були переговори про те, як рухатися вперед і прогресувати. І я думаю, що зрештою у нас були різні бачення того, як ми досягнемо наших цілей.

Я хотів якихось змін, а деякі люди хотіли іншого шляху. Я тільки розглядаю можливість приєднатися до команди, з якою зможу перемагати».

Про свою мотивацію.

«Я дуже мотивований. Я вважаю, що багато з того, що ми зробили правильно в Heroic, я зможу перенести в наступне місце, куди прийду. Я знаю, що можу принести ті п'ять відсотків, які потрібні іншим командам для перемоги. <…>

Я навіть близько не збираюся здаватися. Мені ще багато чого треба досягти у своїй кар'єрі. Я б назвав це мисленням переможця. Я хочу виграти великі трофеї. Я дійшов до фіналу та півфіналу двох останніх мейджорів. Я хочу виграти мейджор. Хочу виграти Катовіце і Кельн. Хоча я пишаюся своїми досягненнями, я далекий від того, щоб бути задоволеним».

Про варіанти продовження кар’єри.

«У мене є свої ідеї щодо того, які команди я міг би миттєво зробити кращими, і які команди могли б або повинні потенційно розглянути можливість мого залучення. Але, зрештою, не мені вирішувати, які команди зацікавлені в мені. <…>

Я не збираюся робити крок лише заради того, щоб зробити крок. Я впевнений, що буде багато команд, які звернуться до мене. Я розглядаю можливість приєднатися до команди, з якою зможу перемогти»

Нагадаємо, Monte виступлять на Roobet Cup 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.