Євгенія Пак

Activision Blizzard на презентації Call of Duty: Next оголосила дату релізу оновленої королівської битви Warzone 2.0. Проєкт вийде на ПК та консолях 16 листопада 2022 року та залишиться безкоштовною грою.

 У Warzone 2.0 буде представлена ​​нова карта пустелі Аль-Мазра, вигаданому регіоні Західної Азії. Це велика ігрова локація з 18 точками інтересу, створена спеціально з урахуванням переваг нових механік, представлених у грі.

У Warzone 2.0 будуть доступні ті ж механіки, що й у Modern Warfare 2. З'явиться режим від третьої особи, можливість ковзати та звисати з виступів. Головною особливістю є додавання плавання та можливість битви під водою.

Warzone 2 поверне систему відродження ГУЛАГ із розширеною битвою з 1v1 до 2v2.  З'являться локації, що охороняються озброєними NPC, де можна здобути унікальні нагороди та безкоштовні предмети спорядження. Також з'явиться новий режим пісочниці DMZ у стилі Escape of Tarkov та Hunt: Showdown. У ньому зони звуження змінюватимуть своє розташування, щоб змусити гравців міняти тактику.

Нагадаємо, Call of Duty Modern Warfare 2 отримала перший трейлер мультиплеєра.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.