Сергій Таран

Коментатор Арсеній ceh9 Триноженко на своєму YouTube-каналі поділився думками про майбутнє команди Monte з CS2. Він вважає, що колективу потрібно буде робити заміни, щоб закріпитися на тір-1 сцені.

«Я хотів би поговорити про Monte. На жаль, хлопці вилетіли з RMR, вчора програли команді Astralis з рахунком 2:1. Та й взагалі останнім часом грають не дуже добре. Тут є багато причин чому так сталось. <…>

Для мене Monte були командою тір-2/1,5 сцени яка дуже багато грала різних івентів. Тобто від тих, де можна виграти 5000 доларів до тих, де можна виграти 25 тис. чи 50 тис. Але для тір-1 сцени зрозуміло, що це гроші зовсім невеликі. Але за рахунок того що вони дуже багато грали, що в них зашкалювала мотивація, вони хотіли довести собі, всім, що вони можуть, в них насправді був дуже серйозний зріст. 

Я б хотів порівняти знаєте з чим результати Monte, ну зараз мало хто згадає звісно таку команду як KerchNET, 2009 рік, Counter Strike 1.6. Я якраз таки грав з тренером Monte lmbt.<…> Що було дуже схоже, ми тоді грали по 10 чи 12 годин протягом двох-трьох місяців, тобто ми відігравали по 10 праків, 10 мап на день і через місяць часу чи через два ми почали вигравати турніри на пострадянському просторі. За три місяці взагалі стали першою командою на той момент СНД і це нам дуже допомогло. Потім ми трошки зазналися, там прийшли проблеми в команді, але я ніколи не забуду, що насправді, якщо ти збираєш більш-менш нормальний склад і починаєш грати купу-купу часу разом, то ти просто доводиш все до такого автоматизму, що в тебе реально все починає плюс-мінус йти вгору.

Звісно, що такий темп витримати тяжко і от що Monte не змогли зробити,  вони не змогли переформатуватися з команди тір-1,5 до команди першої ліги і насправді, як це зробити без змін в складі, я от навіть не можу собі уявити. Тому мені все ж таки здається, що десь на дистанції місяць-два часу ми ще не будемо мати якісь заміни, але згодом, скоріш за все, два чи три гравці цієї команди покинуть склад. Хто це буде не знаю, думаю, що залишать капітана, скоріш за все, Woro2k як снайпера, а ось br0, DemQQ, kRaSnaL умовно кажучи вони, можливо там чи два гравці, чи три гравці все ж таки будуть замінені.»

Нагадаємо, Monte запрошені на RES Regional Series: Europe #1.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.