Сергій Таран

CEO кіберспортивної організації 100 Thieves Метью Nadeshot Хааг розповів, що утримувати склад в CS:GO досить дорого, а процес створення чемпіонського складу дуже складний. Цією інформацією Хааг поділився на своїй недавній трансляції на Twitch.

«Мені завжди подобалося бути частиною CS:GO. Це дуже складна дисципліна, де важко створити і керувати чемпіонським складом. Якби все залежало від мене, у нас би вже сьогодні була команда по CS:GO. Мені подобається гра, спільнота, історія і протистояння всередині дисципліни. Навіть якщо ти сам не граєш, дивитися матчі дуже приємно.

Водночас CS:GO — дорога дисципліна, де складно зібрати переможний склад. Потрібно багато часу і правильний підбір гравців. Існує безліч перешкод. Ось чому я з великою повагою ставлюся до клубів, у яких все вийшло в цій грі. Це складно. Так що якщо ви підтримуєте склад, який виступає на мейджорі, то купите наклейки, тому що командам дуже потрібні ці гроші.»

Nadeshot

У 100 Thieves було два склади за CS:GO. У 2017 році клуб підписував ростер бразильців з Immortals, який розпався через кілька місяців. Друга спроба зайти в дисципліну була 2019 році, тоді «Злодії» купили склад Renegades, але нічого не вдалося через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо, Kane повернувся в кіберспорт і став головним тренером EC Kyiv.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.