Сергій Таран

Гендиректор Embracer Group Ларс Вінгефорс вважає, що в ігровій індустрії всі компанії пройдуть через процес реструктуризації. Про це він сказав під час презентації фінансового звіту інвесторам.

«Практично всі компанії [проходять] через програму реструктуризації. Індустрія менше інвестує в контент. Я думаю, що основний споживчий ринок міцний і продовжує зростати, в індустрії відбулося багато глибинних змін. Це, очевидно, впливає на всіх нас в індустрії. Я думаю, дивлячись на 8% скорочення робочої сили [в Embracer], очевидно — я не знаю цифри зі всієї галузі, але я думаю, що це те, через що всі повинні пройти. Як я вже говорив, це більше пов’язано з надмірними інвестиціями в попередні роки, тому що всі просто вклали весь капітал в ігри, і, можливо, в деяких випадках навіть занадто багато капіталу.

Ми наближаємося до завершення програми реструктуризації. Це був складний час, і ми наполегливо працювали всією компанією, щоб досягти того, що ми маємо сьогодні. За це я дуже вдячний. Кожен доклав додаткових зусиль. Ми сповнені рішучості досягти успіху на фінішній прямій. Багато рішень приймаються нелегко, особливо розставання з членами команди. Важливо, щоб працівники, яких це стосується, були поінформовані першими, і щоб дії здійснювалися зі співчуттям, повагою та чесністю.»

Нагадаємо, чотири ексклюзиви Xbox вийдуть на PS5 і Nintendo Switch.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.