Сергій Таран

Українська організація IKLA повідомила про перехід на концепцію з двома складами з CS:GO – український та інтернаціональний. CEO IKLA Максим Беднарський сказав, що ці зміни робляться для того, щоб клуб був представлений на найвищому рівні.

«Сезон для нас закінчився і настав час великих змін. Останні місяці показали проблемні місця команди й конфлікти інтересів гравців щодо позицій та баченню гри загалом. Тому, прийняте рішення про розділення гравців на 2 склади. Ми починаємо тестувати гравців з Тier-1 досвідом у команду з інтернаціональним складом. Також хочемо зберегти повністю український склад і всіх гравців, які пройшли на IESF як збірна України. Дамо змогу проявити себе і гравцям академії.

Наші цілі — тільки трофеї та Т1 рівень, тому ми будемо завжди робити все необхідне для цього. В нас є 9 місяців, щоб побудувати команду до наступного Мейджору вже у CS 2. Анонси нових гравців будуть у цьому та наступному місяці до початку кваліфікацій на майбутні Т1 турніри. Вболівайте за IKLA!»

Нагадаємо, Team Liquid розглядають можливість залишити YEKINDAR капітаном.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.