Сергій Таран

Журналіст Корентін Фаліп, який раніше працював на L'Equipe, VLRgg та Dexerto, випустив розслідування, згідно якому нове керівництво кіберспортивної організації Heroic має зв’язки з російською букмекерською компанією 1xbet.

Heroic стверджують, що зараз організація належить норвезькій компанії Krow Bidco AS — компанії з обмеженою відповідальністю, яка належить інвестиційному фонду ЄС. Клуб змінив власника на початку літа 2023 року.

За інформацією Фаліпа, Krow Bidco AS ввели до складу правління клубу низку людей, серед яких Міхаліс Ноклеус, Мемнія Пападупала та Людмила Марочкіна. Згідно їх LinkedIn, тріо працює на кіпрську компанію DC Sport Soft. Всі вони фігурують в компанії 9PANDAS, засновником якої є Сергій Каршаков, а згідно з багатьма ресурсами, він є співвласником 1xbet.

Нагадаємо, ESIC пожиттєво дискваліфікували власника кіберспортивних команд Akuma, Majesty та Project X за організацію договірних матчів.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.