Сергій Таран

Co-CEO ESL FACEIT Group Ральф Райхарт оголосив, що покидає свою посаду в компанії. Тепер він займе пост CEO Esports World Cup Foundation , яка буде відповідати за Esports World Cup. Про це Райхарт написав в своєму профілі на LinkedIn.

Також він поділився деякими деталями про щорічний кіберспортивний чемпіонат світу, який буде проходити в Саудівській Аравії.

  • Вперше в кіберспорті буде визначений найкращий клуб за результатами змагань в декількох ігрових дисциплінах. Найкращі клуби не просто виграватимуть титули, вони робитимуть історію, вписуючи себе як всесвітні легенди.
  • Клуби та спортсмени виграватимуть призові, що змінюватимуть їх життя, та зможуть залишити свій слід у світі.
  • З літа 2024 року Esports World Cup проходитиме в Ер-Ріяді. Але це не одноразова подія: «Ми з нетерпінням чекаємо на довгу подорож, яка буде відбуватися багато років.»
  • І останнє, але не менш важливе: Esports World Cup керуватиме Esports World Cup Foundation — нова міжнародна некомерційна організація.

Нагадаємо, КЦА запрошує на Четвертий етап Міжнародної Серії змагань “Digital Autosport of Ukraine: Autumn Series-23”, який відбудеться 27 жовтня 2023.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.