Сергій Таран

Відомий кіберспортивний ведучий та інтерв'юер Джеймс Бенкс ексклюзивно для Players прокоментував рішення UESF зняти збірну України з CS:GO з IESF World Championship 2023. 

«Дуже прикро, що українська федерація не дозволила нашим гравцям завершити турнір, в якому не брали участь російські гравці. Вони мали чудовий шанс перемогти і показати силу українських гравців на світовій арені. Бойкот зараз дає меншу видимість для України, ніж якщо дозволити їм змагатися, а потім бойкотувати. Це рішення не має жодного сенсу.

Я живу в Україні, у мене є сім'я в Україні, і ця війна, яку розпочала Росія, є терористичним актом. Ми всі це знаємо. Будь-який шанс, який ми маємо, щоб показати позитивні сторони України та нашого народу, є дуже важливим, і ці гравці були позбавлені цього шансу. Якщо це були гравці, які сказали, що не хочуть змагатися, тоді добре, але федерація, яка вирішила це зробити, є причиною, чому ці федерації не повинні існувати.

Нехай вони грають і борються за Україну, а потім після бойкоту і роботи з іншими однодумцями домагаються рішення, подібного до Олімпіади.

Федерація кіберспорту України... почуйте мої слова: Демонстрація самовідданості, майстерності та відданості українського народу під час війни надихає та мотивує народ України. Не забирайте цього, не вбивайте надію, не вбивайте успіх, покажіть світові якнайкраще, на що здатна Україна на світовій арені. А потім, у найкращий для України спосіб, за допомогою країн, які підтримують Україну, бойкотувати і давати відсіч.»

Раніше Міжнародна федерація кіберспорту (IESF) дозволила росіянам виступати на своїх турнірах під прапором рф.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.