Сергій Таран

Відомий британський ведучий кіберспортивних подій Джеймс Бенкс організував збір коштів для підтримки українських захисників, які воюють на Бахмутському напрямку. Про це він написав в Instagram.

За найбільший донат Бенкс подарує розмальований вручну рукав. Серед користувачів, які задонатять від €5, будуть розіграні різні ігрові товари.

Задонатити можна тут.

«Як для британця, який приїхав жити в Україну ще в 2019 році, ця країна займає особливе місце в моєму серці, це мій дім і місце, в яке я закохався, де знайшов друзів і оселився. Ця страшна війна і акт тероризму з боку росії продовжується, Україна все ще потребує усієї підтримки, яку ми можемо надати.

Гроші, які я заробляю на своїх стримах, йдуть на потреби України, сьогодні я працюю з born.2.help щоб надавати подальшу допомогу нашим друзям, які воюють у Бахмуті, вони були звичайними людьми, такими ж як я і ви, а зараз повинні боротися, щоб захистити свою країну.

Я створив посилання для донатів і пропоную роздачу призів за пожертви, найбільший донатер отримає розмальований вручну рукав, також є інші ігрові товари, які я роздам випадково всім, хто задонатить €5 або більше! Буду дуже вдячним за все, що ви можете дати і за все, що ви можете зробити, щоб допомогти. Слава Україні! Героям слава!»

Нагадаємо, влада України розглядає можливість визнати федерацію кіберспорту росії та легалізуючу її IESF, як терористичну організацію та ту, яка підтримує тероризм.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.