Сергій Таран

Колишній український гравець в CS Іоанн Edward Сухарєв дав інтерв’ю Костянтину Leniniw Сівко. В ньому він розповів де зустрів повномасштабне вторгнення рф в Україну. 

«7 лютого я планував із дружиною поїхати до Португалії на відпочинок, але через ковід не вийшло. Після цього перенесли поїздку на 14 лютого, але теж не вийшло. Думаю, ну раз не полетів на відпочинок, треба загалом з'їздити на турнір у Катовіце. Подивитися, розвіятися і так далі. 

Вранці 23 лютого виїхав з Харкова, хотів заїхати до Києва, там сходити до хірурга, зустрітися з друзями і після цього вранці 24 лютого їхати далі. Щось мене смикнуло, що я передумав і вирішив прямо їхати на Захід. Сеня мені порадив гтель під Рівним, я там переночував, о 5 ранку встаю — почалася війна.

Тоді ця тема була на слуху, але, по-перше, я не вірив, я думав це маячня якась, який сенс. Думав, що вони просто встановлять якийсь, там не знаю, тотальний контроль на території Донецької та Луганської області, але це не торкнеться кордонів Харкова і так далі. 

О 8 ранку я був у Львові та бачив кілометрові черги за заправках. Потім мені Сеня допоміг проїхати до кордону, щоб не головною дорогою, та я зміг проїхати до Польщі.»

Також Сухарєв розповів, чому не висловлював свою думку про війну. 

«Просто я висловлюю свою позицію публічно в соціальних мережах, тому що я не блогер, у мене немає такого. Якщо ти подивишся мої соціальні мережі, там мінімум чогось офіційного, там я з собаками, я подорожую, все. А з приводу позиції, я безумовно засуджую агресію росії, тому в жодному разі не підтримую просто тому, що стільки людей помирає і стільки життів, доль, моя доля в тому числі. Так, можна сказати, що мені пощастило, що я в день початку війни взяв і виїхав, що якби це був день потому, я б не зміг виїхати, як і всі інші, я б залишився. 

Тому моє життя змінилося не так кардинально, як інші життя, тому що я цього всього, не переживав бомбардування. Звісно, мої батьки на телефоні, вони досі в Харкові. Сьогодні з татом спілкувався, він каже два прильоти було недалеко. Я нібито через них це все відчуваю на собі, і це, звичайно, жах. Це неможливо, я думаю, будь-яка розсудлива людина в розумі не буде підтримувати це, тому що ніхто не розуміє, навіщо це все це відбувається, і це жах.»

Нагадаємо, сьогодні українські команди зіграють відкриту кваліфікацію до IEM Sydney 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.