Сергій Таран

Операційний директор Федерації кіберспорту України (UESF) Едуард Анохін дав ексклюзивний коментар Players стосовно бану українських кіберспортсменів, які грали з росіянами в одній команді після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Було забанено чотири гравці — Мирослав Mira Колпаков, Ілля Yatoro Мулярчук, Мирослав zont1x Плахотня та Ігор w0nderful Жданов. Їм заборонено виступати на українських турнірах під егідою UESF та представляти Україну на міжнародній арені.

«Так, було запроваджено бани від Федерації кіберспорту України для декількох українських кіберспортсменів, які досі не змогли зрозуміти, що в Україні йде жорстока війна, яку принесли в наш дім росіяни. Сотні тисяч українських сімей втратили своє життя, рідних, домівки, мусили покинути свій рідний дім та евакуюватись у більш безпечні місця, серед яких також багато і кіберспортсменів.

Своїми діями спортсмени, що дозволяють собі спокійно грати в одній команді з представниками країни-терориста, толерують для всього світу дії агресора в Україні та зводять нанівець всі ті титанічні зусилля, що докладає вся країна для ізолювання та боротьби з цією чумою.

Ці санкції означають, що дані спортсмени не зможуть взяти участь у офіційних національних та локальних кіберспортивних змаганнях, організованих Федерацією та не зможуть бути відібрані до складу національної збірної команди України. Це, на жаль, не закриє їм доступ на участь в усіх турнірах в Україні, але дозволить звернути на них увагу інших турнірних організаторів, які можуть також не допустити їх до змагань.

Ці спортсмени зробили свій вибір, на жаль, не на користь України.»

Нагадаємо, представники NAVI спростовують інформацію про трансферну вартість jL та iM.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.