Сергій Таран

Electronic Arts разом з Respawn представили програму фінансової підтримки на новий сезон Apex Legends Global Series. Інформація була опублікована на сайті EA.

Підтримувати будуть 12 команд, які отримали статус команди-партнера —  Alliance, DarkZero Esports, Disguised, FaZe Clan, Fnatic, FURIA Esports, LG Chivas, Moist Esports, OpTic Gaming, Riddle, Team SoloMid, XSET. Вони були обрані на основі декількох факторів: прихильності до екосистеми ALGS, минулих результатів на турнірах, готовності далі співпрацювати з розробниками.

Команди-партнери будуть отримувати грошову стипендію, а також додаткові можливості для створення та реалізації контенту. Планується організовувати спеціальні медіадні перед початком LAN-івентів, зустрічі зі ЗМІ, дозволяти клубам розміщувати торгові стенди на своїх заходах та інше.

З кожним роком Electronic Arts та Respawn планують покращувати та розширяти програму підтримки. Компанії будуть враховувати відгуки кіберспортсменів та ком’юніті. 

Нагадаємо, з’явилися деталі капсул команд з VALORANT, які додадуть в 2024 році.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.