Макс Прокопець

Фінська кіберспортивна організація ENCE випустила заяву в зв’язку з новою інформацією стосовно Jimm's PC-Store, котрий до сьогоднішнього дня був партнером клубу.

Фінський портал Yle повідомив вранці, що Габріель Темін, власник іншої компанії, придбав у Jimm's PC-Store декілька тисяч дронів, котрі потім через Туреччину потрапили в росію, щонайменше. Під час митного огляду виявилось, що Темін переписувався з невідомою особою з російським номером, в повідомленнях йшлося про продажі дронів обсягами в сотню на тиждень. Наразі стовновно обвинуваченого триває судовий процес.

Сьогодні ENCE в Twitter підтвердили, що вони ставляться серйозно до подій навколо Jimm's PC-Store, тому і вирішили припинити з ним співпрацю.

Нагадаємо, що FURIA, Lynn Vision, Steel Helmet і Wildcard покинули IEM Chengdu 2024 за результатами другого ігрового дня. 

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Коментарі закриті.

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.