Сергій Таран

Компанія ESL оголосила, що на IEM Rio Major 2022 за CS:GO гравцям буде заборонено грати з готелю. Якщо один член колективу захворіє, замість нього повинен грати стендин, а якщо будуть відсутні два або більше учасника складу, то команда буде знята з турніру.

Турнірний оператор зазначив, що це перший мейджор коли на всіх етапах будуть присутні глядачі. Якщо гравець грає з ізоляції, то він не відчуває тиск натовпу.

«Ми розуміємо, що це рішення фактично означає дискваліфікацію в разі масового захворювання всередині команди. Після розгляду питання з усіх точок зору було зроблено висновок, що звук, аудиторія і сетап комп'ютера на сцені дають перевагу порівняно з грою з готелю. В інтересах чесності змагання гравці повинні виступати тільки на сцені.»

IEM Rio Major 2022 пройде з 31 жовтня по 13 листопада в Ріо-де-Жанейро. Найсильніші команди з усього світу боротимуться за призовий фонд у розмірі $1,25 млн і слот на BLAST Premier World Final 2022.

Нагадаємо, BBC знімуть документальний фільм про IEM Rio Major 2022.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.