Сергій Таран

Колишній генеральний директор української кіберспортивної організації HellRaisers Олексій Magician Слабухін повідомив, що в новому сезоні буде велика кількість команд, у назві яких буде згадуватися букмекерська компанія. За його інформацією, близько чотирьох БК з'являться в CS:GO і можливо перейменуються ще дві.

«Якщо заглянуть за ширму і без імен, то в наступному сезоні буде багато команд з назвою беттингу, як в CS:GO так і в Dota 2. Завдяки історії з BetBoom і Dota 2. Так як Valve дозволяють грати і спокійно працювати беттінг компаніям у відкриту, вони забирають ринок у дрібних інвесторів. Посил у всіх однаковий — «Пофіг скільки коштує, головне щоб світилися на великих чемпіонатах».

Як мінімум 4 БК зайдуть з CS:GO складами. Можливо ще 2-е перейменують свої склади під тег беттингу так як більше можна не приховувати. У чому проблема для ринку — БК ллють у більшості випадків грошима, тому ринок ЗП скакане. Тільки встоялися цифри і ми пішли від ЗП в 10-20к, так вони скоро повернуться.»

Нагадаємо, гравці Vitality погодилися знизити зарплату заради покупки Spinx.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.