Сергій Таран

На платформі FACEIT з’явилася можливість обирати місцезнаходження сервера. Також компанія повідомила, що тепер її сервери знаходяться ще в двох нових локаціях. На жаль, тепер в списку є і московські сервери.  

Арсеній ceh9 Триноженко в Твіттері звернувся до міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, щоб відомство звернуло на це увагу та прийняло кроки до убезпечення персональних даних українських гравців.

«28 вересня 2023 року популярна англійська кіберспортивна платформа FACEIT анонсувала відкриття "нової локації" своїх серверів у Москві. На цій платформі проводять кіберспортивні турніри і матчі з таких популярних ігор, як Counter-Strike і PUBG, водночас грати на московських серверах пропонують усім гравцям із ЄС, мотивуючи це "уникненням мовних бар'єрів". Будь-яка іноземна IT-компанія в Росії зобов'язана дотримуватися "Закону про приземлення", згідно з яким, метою закону є введення обов'язку власників іноземних IT-ресурсів з великою російською аудиторією відкривати офіційні представництва в РФ. Представництва таких компаній зобов'язані зберігати дані користувачів, які використовують сервери даної локації.

Оскільки, на жаль, ця країна є сусідньою по відношенню до України, гравців з нашої країни за замовчуванням направлятимуть саме на російські сервери, де всі дані наших громадян передаватимуться усім спецслужбам, за проектом яких і був придуманий цей закон.

Тому прошу розглянути можливість обмеження цієї платформи для унеможливлення передання і стеження за українськими кіберспортсменами або у форматі офіційного звернення до платформи з Великої Британії, або зробити це на рівні нашого регіону, зобов'язавши українських провайдерів мережі Інтернет блокувати доступ до цих серверів сусідньої терористичної держави.» 

Нагадаємо, Monte перемогли Vitality та пройшли в півфінал ESL Pro League S18.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.