Сергій Таран

Федеральна торгова комісія США (FTC) виступає проти угоди між Activision Blizzard і Microsoft. Агентство вже звернулося до суду, щоб злиття було заблоковано.

На думку FTC, Microsoft зможе вплинути на конкуренцію, випускаючи ігри від своїх студій ексклюзивно для Xbox. Як приклад агентство наводить Starfield і Redfall, реліз яких відбудеться тільки на консолях Microsoft і PC.

Також члени комісії вважають, що дана угода несе загрозу не тільки для топ-компаній, а й для окремих галузей індустрії. За звернення до суду виступило три голови Федеральної торгової комісії з чотирьох.

Представники Microsoft заявили, що вони готові відстоювати цю угоду в суді. Компанія рішуче націлена на схвалення покупки Activision Blizzard і запропонувала відомству «певні поступки», але деталі не уточнювалися.

Раніше з'явилися чутки, що угода між Microsoft і Activision Blizzard може бути схвалена Федеральною торговою комісією США.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.