Сергій Таран

Гравець команди Entity по Dota 2 Дмитро Fishman Поліщук згадав про свою гру в складі B8 Esports. Білорус каже, що Данило Dendi Ішутін відмінно передавав свій досвід молодим гравцям, але іноді українець загрався, це призводило до поразок.

«Dendi дуже великий молодець, трайхардер, він як міг передавав свій досвід. Але у нас не йшло - 20 поразок поспіль явно про щось говорять. І все так само з Кристалісом ми вирішили зібрати свій власний стак. 

Я думаю, що недогравали хлопці. Ти не програєш 20 ігор просто так, правда ж? Ми відчували з Кристалісом, що хлопці недограють. Ми з ним завжди добре стояли лінію, іноді навіть вигравали. Програвали, звичайно, теж. Але ми вірили в наше дуо. 

А в складній у нас хлопці не могли знайти спільну мову. Денді не програвав мзс, а часто і вигравав, але помилявся в кнопках, в мувах. Проблема Данька в тому, що він не розумів до кінця, як багато значать ці помилки. Не можна на корах так помилятися. 

Я ні в якому разі не звинувачую Денді. Там запустився chain reaction. Мені було дуже приємно грати з Денді незважаючи на те, як все склалося. І хто знає, може, в майбутньому ми ще перетнемося, правда, він вже буде тренером. Ну а поки ми вирішили піти своїм шляхом»

Раніше Dendi висловився щодо балансу в Dota 2.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.