Генеральний менеджер Ninjas in Pyjamas Бйорн THREAT Перс поділився очікуваннями від складу з CS2. Він планує, що на початку 2025 року команда буде на своєму піку.
«Часові рамки досить чіткі. Січень 2025 року — це час, коли ми повинні бути на вершині, мати найкращих гравців і все працюватиме. <...>
Існує ймовірність, що гравці, яких ми маємо зараз, будуть одними з найкращих у CS2, це було б найкращим рішенням. Але якщо це не так, то, звісно, ми будемо дбати про RMR, Major, саме тоді ви зможете витратити гроші на підписання суперзірки.»
Нагадаємо, PGL будуть транслювати PGL CS2 Major Copenhagen 2024 на платформі Kick.