Олексій Харченко

Професійний гравець з Dota 2 Андрій Ghostik Кадик розповів про нинішню ситуацію в Dota 2.

"Не треба казати, що Dota 2 якась не така, складно кастити, багато росіян і все таке. Dota 2 - це чудова гра, котрій я присвятив багато років.

А щодо ком'юніті - причина того, що багато українців продовжують дивитись російські стріми, вболівати за російські команди, полягає у достатньо простому поясненні - українських талантах, тобто в тому числі і мене.

Так, в людях, котрі спокійно працювали з росіянами, грали з ними, робили контент для них у переважній більшості. У когось вистачило клепки перейти зразу, у когось пізніше, а хтось цього не зробить ніколи.

Конкретно когось виділяти не буду, скажу лише за себе - це моя провина в тому ж числі, за що мені зараз соромно. І це треба виправляти та багато працювати, а не сидіти в тільті і думати. що от капець команд хороших українських немає, значить українці дивитись не будуть.

Команди також потрібні, я сподіваюсь той навчальний контент, котрий роблю на постійній основі комусь справді допоможе. Бо я точно знаю, що українські гравці з наших топ команд дивляться аналітику ігор як мінімум.

Вже дуже скоро буде серія з навчальних відео по всім аспектам гри, котра багатьом, сподіваюсь допоможе: починаючи від новачків, закінчуючи топ гравцями.

Тому давайте приходити потрохи до того, щоб радіти тому, який у нас офігенний контент, допомагати і вболівати за українські колективи - це набагато крутіше, аніж радіти тому, що росіяни вилітають з турніра, де немає українських команд взагалі".

Нагадаємо, гранд-фінал The International в піку подивилися 1.4 млн глядачів.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.