Сергій Таран

Відеогра Farming Simulator впливає на ринок сільськогосподарської техніки. В матеріалі від порталу The Guardian говориться, що тайтл допомагає рекламувати продукцію виробників с/г техніки, які доступні в ній.

Giants Software кожного року отримує велику кількість запитів на додавання своєї техніки в гру. Вже дійшло до того, що такі фірми як Göweil та Valtra випускають нову продукцію в один день з оновленням для Farming Simulator.

Представник студії розповів Observer, що інтерес виробників дозволяє окупити витрати на розробку гри. Також менеджер Giants з маркетингу Вольфганг Еберт розповів, що зараз є «багато брендів, які чекають на додавання [до гри]». 

Розробники отримують детальні технічні креслення сільськогосподарської техніки, щоб максимально точно відтворити її в грі. Це дозволяє потенційним покупцям оцінити техніку в грі та прийняти рішення щодо її купівлі.

Перша гра в серії Farming Simulator вийшла в 2008 році. Гравцям потрібно розбудовувати свою ферму, виробляючи різну с/г продукцію, що дозволяє заробляти кошти та прокачувати техніку.

Нагадаємо, Microsoft Flight Simulator додав АН-2 «Кукурудзник».

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.