Сергій Таран

Матчі групової стадії The Bali Major 2023 з Dota 2 поступаються в популярності іграм на ESL One Berlin Major 2023. Про це повідомляє аналітичний портал Esports Charts.

Мейджор на Балі набрав 8,1 млн годин переглядів, середній онлайн трансляцій був 144,1 тис. глядачів, а піком було 255,8 тис. глядачів. Найпопулярнішим стало протистояння Gaimin Gladiators — Quest Esports , за ним одночасно спостерігало біля 214,8 тисяч фанатів.

Якщо порівняти ці показники з результатами ESL One Berlin Major 2023, то буде помітно падіння. Загальний час переглядів знизився на 26%, середній онлайн упав на 27%, а піковий – на 21%.

Можна припустити, що падіння показників викликане тим, що часовий пояс місця проведення не дуже зручний, через що більшість глядачів пропускають перші матчі дня. Також це можна пов’язати з тим, що майже відсутня інтрига, так як відомі вже 8 з 12 команд, які отримають пряме запрошення на The International 2023, тому немає великої боротьби за DPC-бали. 

The Bali Major 2023 проходить з 29 червня до 9 липня на Балі. Команди борються за призовий фонд в розмірі $500 тис. та 3,500 балів DPC.

Нагадаємо, Valve нарахували трьом команди зайві DPC-бали.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.