Сергій Таран

Іван Johnta Шевцов звернувся до українських гравців у Valorant. Він заявив, що українцям, які грали в одній команді з росіянами буде заборонена участь в турнірах від українського ком’юніті Valorant.

«Через кілька кейсів мені приходиться писати це звернення до українських гравців, бо судячи з усього це ще не зрозуміло.

Українські гравці, які через рік війни росіян проти українців все ще вирішують грати будь-які турніри разом з тими, хто представляє країну-терориста Росію – будуть не допущені до будь-яких активностей українського Валорант ком'юніті.

Дивитись, як деякі гравці допомагають російським гравцям вигравати гроші та навіть відмовляються від того, щоб грати разом з українцями – мені персонально дуже боляче.

Ми давали багато шансів, закликали до себе, були відкритими. Але потроху терпець закінчується, а огида тільки збільшується.

Як я, так і інші активні діячі українського ком'юніті, які прагнуть розвивати його – хочуть розвивати тих, кому не насрати на Україну, на українців та хто поважає ту боротьбу, яку ведуть наші захисники.

А коли попри все це, українці йдуть в мікси\команди (особливо без контрактів, зп, будь-яких умов) разом з росіянами (тими хто представляє росію) – це вже не буде толеруватись ніяк.

Подобається русня? П*****те Бажаємо успіхів в їх ком'юніті, вам в українському ком'юніті не місце.»

Нагадаємо, Riot Games спростували чутки про дозвіл командам з Valorant співпрацювати з букмекерами.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.