Сергій Таран

NAVI провели AMA сесію в Discord, на якій гравець складу з CS:GO Юстінас jL Лекавічус відповів на різні запитання. Він розповів, що перед ESL Pro League Season 18 у команди буде кілька тижнів буткемпу.

«[Чи готовий jL всіх знищити на EPL?] Так, звичайно. Поки що ні, тому що за кілька днів у нас почнеться буткемп, який триватиме кілька тижнів перед EPL. Є багато невирішених помилок та речей, які потрібно покращити у нашій грі, але я думаю, що до цього часу ми повинні бути готові. Як мінімум гідно себе проявити.

Ми грали на турнірах майже без підготовки. Ми мали близько 7 днів підготовки перед BLAST. Це було нормально, але перед Кельном у нас було мало часу підготуватися, тому що ми летіли з одного турніру на інший. Тому ми мали не так багато часу. Зараз ми матимемо найдовший період підготовки до турніру за весь час.»

Також Лекавічус розповів, хто для нього є прикладом в CS:GO.

«[Хто твій приклад для наслідування CS:GO?] Десь у середині своєї кар'єри, я часто чув, що s1mple – найпрацьовитіший гравець, який завжди тренується. У нього шалена кількість годин у грі, і саме це мотивує грати. І навіть якщо ти найкращий, ти повинен продовжувати працювати. Завжди є куди вдосконалюватись. Він є моїм прикладом для наслідування, а мій улюблений гравець на даний момент... Я не скажу, що це s1mple, хоча це одна з найбільш очевидних відповідей, але я назву ZywOo. Тому що він робить все ідеально. Якщо говорити про s1mple та ZywOo, то вони обидва дуже сильні гравці. Але ZywOo не працює так само старанно, як s1mple. Так що для мене незрозуміло, як у нього виходить, тому що він не грає DM, не тренується індивідуально, як я чув, а лише з командою. Він просто заходить на сервер і грає навіть без розминки та DM. Це щось неможливе. А ще він дуже добрий хлопець.»

Нагадаємо, Monte запрошені на закриту кваліфікацію до BLAST Fall Showdown 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.