Сергій Таран

Гравець складу NAVI з CS:GO Юстінас jL Лекавічус поговорив з Тонею Предко про виступ на BLAST Premier Fall Groups 2023 та інтернаціональні команди.

«[Давай трохи обговоримо BLAST. Які в тебе враження після першого LAN-турніру в складі NAVI?]. З огляду на те, що наша комунікація поки що не на найвищому рівні, і в нас не так багато стратегій і раундів, тому наша гра досить примітивна. Але нам все одно вдалося обіграти G2, забрати карту в Heroic, перемогти Astralis і BIG. Я вважаю, що ми дуже добре виступили.

[Які уроки ви винесли з цього турніру? Можна сказати, що це була підготовка перед Кельном?] Фокусуватися на одній грі за раз. Це найкращий підхід. Не думати з ким ти будеш грати далі, якщо виграєш зараз. Потрібно просто робити свою роботу і все.

[Як думаєш, чи правильно робити висновки після груп BLAST?] Ні, точно ні. Не можна поки що робити жодних висновків щодо команд. Інтернаціональним командам потрібен час зігратися, тому що у вас різні гравці з різною культурою. Потрібен час.»

Нагадаємо, п’ять українських команд зіграють закриту кваліфікацію до CCT East Europe Series 1.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.