Сергій Таран

Гравець NAVI Юстінас jL Лекавічус відвідав подкаст HLTV. Кіберспортсмен розповів, що змінилося в команді після відходу Олександра s1mple Костилєва в інактив.

«Після того як s1mple пішов, ми робимо акцент на командній грі. Сашко чудовий гравець з яскравою особистістю, який грає у свою гру. Він краще за всіх розуміє гру і йому потрібно давати більше місця у раунді. w0nderful поки не на такому рівні, зараз наша сила в командній грі. s1mple міг самостійно принести команді перемогу. 🇺🇦w0nderful поки що так не може, але він намагається допомагати команді та стати її повноцінною частиною.»

Також Лекавічус розповів, що думає про b1t.

«Коли я потрапив у NAVI, то b1t здивував мене найбільше. Я знав, що s1mple дуже гарний гравець, але b1t просто шалено стріляє і дуже чиловий хлопець у житті. Він дуже легко грає, виглядає ніби йому взагалі пофіг. Навіть коли він помиляється, він все одно когось вбиває. Ти можеш погано грати, але якщо влучаєш по голові, хто тебе покарає за помилку?»

Про цілі NAVI.

«Наразі головна мета – це прогресувати якнайшвидше. Ми не розраховуємо на швидкі результати, зараз на першому плані покращення командної гри. Чим швидше пройде цей прогрес — тим швидше будуть гарні результати. Я думаю, що зараз ми на всіх парах рухаємось вперед до своєї мети. Зараз на буткемпі всі гравці старанно працюють і w0nderful добре вписався у команду»

Нагадаємо, в CS2 покращили сабтік та виправили ряд помилок.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.