Сергій Таран

ТОВ «ГГБЕТ» придбало права на використання бренду GG.BET в Україні та отримало рішення про видачу ліцензій від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей на свою діяльність (рішення №128, №129 від 08.08.2023 р.).

GG.BET — міжнародний кіберспортивний букмекер, відомий своїми партнерствами з найбільшими турнірами світу з CS:GO та Dota 2. Крім цього, бренд є спонсором легендарних клубів NAVI та Team Vitality.

GGBET UA буде розвивати кіберспортивну спільноту та просувати принципи відповідального беттінгу та онлайн-казино. А також — планує підтримувати український спорт шляхом інвестицій, втілення тематичних соціальних проєктів та колаборацій з лідерами спортивної сфери.

«Україна має великий потенціал для розвитку беттінгового ринку, тому для бренду GG.BET отримання ліцензій є очікуваним та зваженим рішенням. Український кіберспорт відрізняється розвиненою фанатською базою та власною історією турнірів і гучних перемог. Крім того, ми впевнені, що поціновувачі ставок на класичний спорт також знайдуть для себе привабливі умови та отримають новий цікавий досвід. Ми запропонуємо українським бетторам відмінний беттінговий продукт та сервіс високого рівня, які бренд GG.BET надає користувачам на глобальному ринку», — прокоментували в пресслужбі компанії.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.