Сергій Таран

Steam поділилися актуальною статистикою про користувачів магазину. У даних можна побачити, що кількість облікових записів з україномовним інтерфейсом активно збільшується.

На початок лютого 2023 року 0,48% користувачів магазину використовують українськомовний інтерфейс. За січень місяць відбулося зростання на 0,05%, що дозволило українській мові обійти за популярністю португальську і піднятися на 16-те місце з 28 доступних.

Зазначимо, що у першому кварталі 2022 року кількість користувачів з українським інтерфейсом становила 0,17%. Вже на початку жовтня 2022 року кількість збільшилася до 0,34%. Зростання популярності української мови у Steam може привернути увагу видавців ігор та збільшити шанс появи української локалізації у більшій кількості проектів.

Нагадаємо, на сайті Президента з'явилася петиція із закликом про забезпечення функціонування української мови у відеоіграх.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.