Сергій Таран

Коментатор та аналітик студії Maincast Єгор Belony Довгий хоче відновити свою професійну кар’єру в Dota 2. Про це він написав в своєму Telegram-каналі.

Довгий прагне створити український тір-1 склад, так як зараз це надзвичайно важливо. 

«Кваліфікації на Інт завершилися, а це означає, що час сфокусуватися на власній ігровій формі та готувати свою дупу до сезону в наступному році, який буде після головного турніру цього року. Саме так — я збираюся повернутися до професійної Доти, в якій мене не було майже 4 роки (останній свій професійний матч я зіграв на Epic Origins League в 2020). 

Трошечки пояснення, чому я приймаю таке рішення: 

З 2017 по 2020 рік я змагався (на той час) з аматорськими гравцями, які згодом почали потрапляти в професійні команди, на кшталт Team Empire, Team Spirit, NaVi, HellRaisers і ще декілька тегів, які на той час були досить іменитими. Це були гравці типу Міри, Яторо (проти якого я зіграв десятки КВ та матчів у різних складах команд того часу) та багато інших. Я тоді був молодий та трошки дурник і не мав чітких цілей та розуміння, чого саме я хочу від Доти. Мені здавалося, що я просто хочу потрапити у кіберспортивну тусовку і просто в ній існувати до кінця свого життя, але згодом виявилося, що "Я досяг своєї мрії, але не про це я мріяв" - (с) невідомий співак. 

У 2020, на жаль, у мене не було фізичної можливості займатися улюбленою справою 24/7, адже настало "доросле життя", в якому треба було, окрім гри, робити ще купу речей для існування. Із-за цього пропала мотивація та і бажання комусь щось доводити, тому я просто почав жити та отримувати кайф просто від гри в пабліки та перегляду професійної Доти на Мейнкасті. З роками ставало болісно дивитись за тим, як пул гравців, яких ти знаєш дуже багато років і з якими ти колись давно грав у командах, співіснував на зарплатні у $400 на "квартирних буткемпах" в Києві, починають раптово потрапляти на Тір1 турніри та їздити по світу змагаючись за квоту на TI. В мене не було відчуття заздрості, а навпаки — за деяких я був дуже радий та досі їм пишу і підтримую після кожної перемоги або поразки. І наразі, завдяки тієї праці, якою я займався усі свої минулі роки інактиву, в мене вже давно з'явилася мотивація та можливість реалізовувати свої амбіції гравця на професійній сцені. Для цього я просто чекав необхідного моменту у необхідний час і, вважаю, що він настав.

Я усвідомлюю, що можливо не одразу, не такий легкий і не дуже жвавим може бути цей старт, адже зарекомендувати себе, як достойного кандидата у професійну команду завжди було важко і буде з роками ще важче, але все можливо. Зараз я роблю для цього все необхідне, щоб через 4-5 місяців мені за себе не було соромно. 

Моя давня мрія — створити тір1 український склад може стати реальністю, тим паче що це зараз надзвичайно важливо зробити саме у Доті. Якщо у мене буде можливість та потрібні люди поруч - я обов'язково скористаюся цією нагодою, але якщо ні — буду прориватися у Західну Європу. Як саме воно буде — покаже тільки час, залишається тільки ставати краще та чекати. 

Такий от неочікуваний відкритий лист із мене вийшов, бо Інт завжди мотивує "жити". Сподіваюсь, все вийде. Дякую вам за увагу та побачимось вже зовсім скоро на стрімах.»

Нагадаємо, cтали відомі всі учасники The International 2023.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.