Сергій Таран

Організатори Esports World Cup 2024 розкрили деталі Club Championship, який буде проходити серед учасників. Переможець цього клубного чемпіонату отримає $7 млн від його загального призового фонду у $20 млн. Інформація була опублікована в Твіттері ТО.  

Для потрапляння в рейтингову систему Club Championship потрібно буде увійти до топ-8 на турнірах мінімум з двох дисциплін. За потрапляння у вісімку кращих будуть нараховуватися PTS-очки, від 20 до 1000, в залежності від місця. При цьому склад повинен бути серед учасників чемпіонату до 31 травня, навіть якщо відбіркові проходять пізніше.

Для перемоги в Club Championship потрібно виграти мінімум один чемпіонат та набрати найбільшу кількість очок. Якщо у двох організацій рівна кількість PTS-очок, то переможе та, у якої буде більше виграних турнірів в рамках EWC 2024. Якщо навіть в цьому показнику буде паритет, то буде врахована історія матчів клубів між собою.

Нагадаємо, Passion UA, NAVI та Maincast організовують благодійний турнір з FC 24 для купівлі протезів для українських військових.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.