Сергій Таран

В ніч на 3 листопада для CS2 вийшло оновлення, яке додало можливість користуватися мапами із Майстерні Steam. Редакція Players зібрала для своїх читачів основні мапи, які вже доступні для Counter-Strike 2 та допоможуть покращити ваші навички гри.

Розпочнемо з однієї з найпопулярніших тренувальних мап в CS:GO — Aim Botz. Її оновлена версія тепер доступна і для CS2. Тут можна зосередитися на покращенні свого аіму, потренувати розуміння гри по звуку та випробувати всі варіанти наявної зброї. 

Також треба звернути увагу на CSStats Training Map — це оновлена версія CSGOHUB, яка була досить популярна в CS:GO. На ній кожен гравець може прокачувати такі аспекти як: «aim», «kz» «bhop», «surf», «prefire». Раніше на ній ще були конфіги різних про-гравців, тому варто очікувати, що скоро їх також додадуть. 

Ще можна згадати GGPredict Training Hub, яка за своїм функціоналом нагадує Aim Botz, але дещо в іншому вигляді. Також це була перша тренувальна мапа для CS2, яку скачали більше 100 тис. разів ще до появи можливості використовувати Майстерню Steam.

Також в Майстерні зараз популярна мапа Crosshair Generator. Вона допомагає налаштувати приціл для CS2, дає можливість обрати приціл про-гравця, а також відразу його випробувати .

На даний момент, це найпопулярніші тренувальні мапи, які доступні в Майстерні. Очевидно, що через деякий час корисних та якісних мап стане більше і ми обов'язково вам про них розповімо, тому читайте Players та підписуйтесь на наш Telegram та Twitter.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.