Коментатор Костянтин Leniniw Сівко назвав причину, через яку вирішив перейти на коментування українською мовою.
«У квітні 2023 року моя студія Maincast переорієнтувалася з російського сегменту на український ринок. Я опинився на роздоріжжі: або продовжувати працювати з російськими студіями, а отже, підтримувати російські бренди, або вивчати українську мову — попри те, що сам я білорус — і працювати в україномовному секторі.
В умовах безглуздої війни, що триває, я не міг морально погодитися з першим вибором, тож обрав другий.
Мій дебют і подальший розвиток були успішними. Я посів одну з провідних позицій серед українських ком'юніті-кастерів за переглядами, що мотивує мене закріплювати цей статус і надалі.»
Нагадаємо, Virtus.pro були дискваліфіковані з кваліфікації на Malta Cyber Series: VII через росіян в складі.