Сергій Таран

Lorgar представляє нову серію килимків для миші – Steller з вдосконаленим RGB-підсвічуванням, що доповнить вашу ігрову систему та забезпечить нові враження

Lorgar, міжнародний бренд ігрових аксесуарів, оголошує про запуск нової серії ігрових килимків – Steller із вдосконаленим RGB-підсвічуванням, включаючи Steller 913 середнього розміру, та Steller 919великого. Килимки для миші Lorgar Steller повністю змінять вашу ігрову систему й забезпечать новий досвід.

Суперковзка поверхня з волокнами з низьким опором зробить ваші рухи швидкими і точними. Не турбуйтеся про сумісність – поверхня Steller підходить для будь-якого типу сенсорів. Незалежно від того, наскільки активні ваші рухи, завдяки щільній 3-мм основі, липкій, наче клей, килимок залишатиметься на місці.

Нова серія килимків для миші Steller відкриває нові можливості для інтеграції аксесуарів у вашу екосистему. Головною особливістю Steller є яскраве RGB-підсвічування, яке можна налаштувати під себе, використовуючи 5 доступних варіантів: підсвічування, статичне, спектральне, дихання, серцебиття та потік. Просто підключіть килимок до ігрової системи через USB та налаштуйте його за допомогою Lorgar WP. Ви завжди можете слідкувати за своєю ігровою статистикою та продуктивністю, а також контролювати час, який ви проводите у грі з новим килимком для миші Steller.

Пориньте в гармонію світла. Використовуйте Lorgar WP, щоб синхронізувати підсвічування з вашою мишою Lorgar або будь-яким сумісним пристроєм Lorgar. Тепер ви отримаєте неперевершену синхронізовану підсвітку, яка виглядає приголомшливо.

Нові килимки для миші доступні у двох розмірах: 

  • Steller 913 – середній, 360 × 300 мм
  • Steller 919 – великий, 900 × 360 мм

Тільки уявіть, як круто виглядатиме ваша ігрова зона з цими килимками. Вмикайте геймінговий настрій – й обирайте свій розмір килимка Steller.

Не забудьте дістати фірмовий брелок Lorgar з коробки, перш ніж викинути екологічну упаковку!

Для отримання додаткової інформації про нову серію килимків для миші Steller відвідайте lorgar.com.ua.

Придбати свій розмір килимка Steller можна у наших партнерів: 

Rozetka: https://bit.ly/45vKmBP

Comfy: https://bit.ly/3OGAKgO

Fragstore: https://bit.ly/3Laa1rS

та інші.

Про Lorgar

Lorgarміжнародний бренд ігрових аксесуарів, покликаних вивести ігровий досвід на високий рівень. Місія брендунадати кожному геймеру живі й захоплюючі емоції від гри на високоякісних пристроях, натхненних запитами найкращих геймерів.

Lorgar успішно вийшов на ринок у 2022 році. Продуктове портфоліо включає: миші, гарнітури, веб-камери, геймпади, килимки для миші, клавіатури, ігрові крісла та іншу периферію.

Бренд Lorgar належить ASBISc Enterprises Plc., одному з провідних дистриб’юторів ІТ-продуктів на ринках EMEA.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.