Сергій Таран

Українка Олександра manka Круспе, яка виступає за склад ENCE Athena, дала інтерв’ю порталу blix.gg. В ньому гравчиня розповіла, що сексизм заважає розвитку жіночої професійної сцени.

«Єдина перешкода, з якою ми стикаємося, це сексизм. Я почала грати для розваги, коли мені було 13 років, і пам’ятаю, як з мене знущалися щоразу, коли я говорила в мікрофон лише за те, що я жінка. Це спричинило проблеми з впевненістю та спілкуванням у майбутньому, і я знаю багато дівчат, у яких така ж проблема. Дівчата здебільшого більш емоційні, тому ми не можемо постояти за себе і сприймаємо критику близько до серця».

Ще Круспе поділилася думками про структуру жіночих турнірів.

«Я вважаю, що ESL має виділити більше місць для регіону ЄС. Вони зробили це на минулому турнірі, але трьох місць все одно недостатньо, тому що всі найкращі команди світу знаходяться в Європі, і немає шансів для свіжої крові в локальних мережах. Ми також хотіли б бачити інші жіночі турніри, окрім сезонів Impact».

Про період виступу за G2 Oya.

«Спочатку у мене були деякі труднощі зі спілкуванням англійською, я звикла до інших способів тренування, а також постійно змінювала позиції. Найбільшим особистим викликом було те, що я заразилась дуже серйозною інфекцією прямо посеред закритих кваліфікацій до ESL Impact.

Моя печінка ледь не відмовила, і мені навіть довелося лягти в лікарню. Я ледве могла сидіти рівно, але все одно грала офіційні матчі і тренувалася щодня. Загалом усе зводилося до постановки певних цілей і розвитку як гравця, я отримала багато як хорошого, так і поганого досвіду, який допоміг мені рости індивідуально».

Про російсько-українську війну.

«Я думаю, що війна погано вплинула на кожного українця. Війна – це жахливо, це дуже важко зрозуміти по-справжньому, якщо ти цього не пережив. Ми вже не так бачимо межу між життям і смертю, ми звикли жити лише сьогоднішнім днем.

Звучить смішно, але це допомогло мені зрозуміти, наскільки важлива для мене CS. Перші місяці я просто безперервно грала, за винятком тих випадків, коли ми ховалися в укритті, можливо, це був мій спосіб забути про те погане, що відбувалося навколо мене».

Про тактичну складову жіночих команд.

«[Чи відчуваєте ви прогрес у тактичному аспекті гри для жінок?] Так! У CS є свої правила, ваша стать не має значення, коли ви намагаєтеся зрозуміти гру, тому я думаю, що тактичний аспект гри в багатьох жіночих командах значно покращився.»

Нагадаємо, ENCE підписала жіночий склад з CS:GO.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.