Софія Піхало

Стендин складу FAVBET Team з CS2 Макс Marix Кугенер дав невелике інтерв’ю порталу Players. Ми поговорили про його кар’єру, запрошення в команду та цілі на цей буткемп.

В тебе українське коріння. Розкажи про свою сімʼю, як давно ти живеш в Європі. 

Привіт! Отже, мої батьки познайомилися в Україні, моя мама – українка, а тато – люксембуржець. Я народився в Києві, потім переїхав до Люксембургу, а потім переїхав до Чехії, де зараз і живу.

Розкажи про свій шлях в кіберспорті. Де ти починав свою карʼєру, як опинився в Sprout, а минулого року і в Entropiq? 

Тоді я грав на LAN в Німеччині, і виступав досить непогано. Я грав тоді з німецькою командою, до якої входили tahsiN, PerX, maRky та devraNN. Оскільки tahsiN не зміг приїхати на LAN, ми грали з denis на LAN. Там я вперше познайомився з BERRY, поспілкувався з ним і познайомився ближче. Через місяць я отримав повідомлення від менеджера Sprout, чи не хочу я спробувати себе у них, і я успішно пройшов тестування і приєднався до Sprout.

З Entropiq я опинився в глухому куті. Я мав приєднатися до іншої команди, але в останню хвилину отримав повідомлення від них, щоб поговорити, тому що мені запропонував мій друг oxygeN, і я їм сподобався, ми обговорили і мали однакове бачення, так що це було дуже легко, і я вирішив приєднатися до них, оскільки у них були tiziaN & enkay J, і я на них рівнявся.

Хто був ініціатором твого запрошення в FAVBET Team і чи довго ти ухвалював рішення?

Після того, як Entropiq вирішив припинити свою діяльність, представник FAVBET Team написав мені в соціальних мережах, що вони хочуть поговорити. Я поспілкувався з керівництвом та bondik, і ми дуже добре зрозуміли один одного, тому я вирішив приєднатися до них на буткемпі, оскільки завжди хотів спробувати розмовляти рідною мовою.

Приймаючи запрошення на роль стендина чи розглядав ти інші варіанти, чи були запрошення, зацікавлення з боку інших команд?

Оскільки Entropiq вирішили припинити діяльність ні з того ні з сього, я не був у пошуках роботи, тож у мене не було кращих варіантів. Була команда, яка перебуває на схожому рівні, але я вирішив піти за покликом серця.

Ти вже був стендином в Monte замість sdy в минулому році, скажи, як тобі повернутися на українську кіберспортивну сцену?

Почуваюся чудово, попереду цікава пригода.

Склад твоєї команди розпустили після новин про зміни кваліфікацій до мейджору, як ти пережив цю новину тоді?

Коли ми складали дорожню карту перед тим, як створити цю команду, я завжди знав, що наша мета – мейджор, тому це не стало для мене найбільшою несподіванкою. Коли я вже думав про це, це не було несподіванкою, але, вочевидь, було сумно, оскільки у нас дійсно був хороший потенціал.

Що б ти порадив іншим українським командам та гравцям, які не зможуть потрапити на кваліфікації за рейтингом, твоя команда була в числі тих, хто розпустив свій склад через зміни кваліфікацій.

Ви повинні займатися цим видом спорту з пристрастю, ви завжди можете зробити крок назад, і, врешті-решт, справа не в грошах, а в грі, яку ви любите.

Якою мовою ти спілкуєшся? Чи знаєш ти українську? Чи очікуєш ти труднощів в комунікації через мовний бар’єр? 

Окрім мов, які ти знаєш, будучи українцем, я говорю люксембурзькою, французькою, німецькою та англійською. Погравши трохи, я не бачу жодних труднощів, хіба що не знаю вигуків, але це справа практики.

Крім того, ви можете зайти на YouTube-канал FAVBET Team і побачити, як я розмовляю українською.

Які твої очікування від буткемпу з FAVBET Team?

Щоб ми з'ясували, чи підходимо одне одному, і щоб ми прогресували і вчилися один в одного.

Які в тебе плани на найближчі 3 місяці з командою?

Якщо я приєднаюся до команди FAVBET, я хотів би бути кращою версією себе кожного дня і прогресувати щодня. Звичайно, легко сказати, що я хочу бути в ТОП 50, ТОП 30, але все залежить від нас самих, від того, скільки часу і зусиль ми вкладаємо в це. 

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.