Сергій Таран

З 30 березня до 3 квітня зіграє остання група ESL Pro League Season 15. У ній виступлять NAVI, Heroic, Astralis, Complexity, Evil Geniuses та AGO.

Це одна з найнепередбачуваніших груп на EPL. Тут зрозуміло тільки місце, яке займуть поляки з AGO, вони явно слабші за всі команди і претендують на 0-5 і останній рядок.

Також складно сказати у якій формі будуть хлопці з EG, Complexity та NAVI. Представники північноамериканських організацій виступають надто нестабільно, але доброго дня можуть обіграти будь-який колектив. Переможець ще складніше, це може бути один з останніх турнірів цього ростера, після якого клуб змінить трансферну політику і його покинуть росіяни.

Залишилися два колективи з Данії. На мою думку, Heroic – головний претендент на перше місце у групі D, тому що у них стабільний склад, який завжди заряджений на перемогу та їм під силу виграти всі п'ять матчів.

Найкращі часи Astralis вже давно позаду, а часті перестановки у ростері не дозволяють хлопцям зігратися. Нещодавно колектив поміняв снайпера і тепер із AWP грає Асгер Farlig Йенсен. Також жахлива форма Андреаса Xyp9x Хойслета може потягнути команду на дно. Тому складно передбачити долю данців, їхні шанси – 50/50.

У цій групі я ризикну і припустимо, що крім Heroic у плей-офф ми побачимо NAVI та Evil Geniuses, які можуть спіймати свою хвилю та пройти далі.

За підсумками групи С ви можете ознайомитись тут.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.