Сергій Таран

Уряди країн Балтії та Польщі оголосили, що посилюють правила в'їзду для росіян. Також перестануть видавати візи практично всім жителям рф.

Нові правила набудуть чинності 19 вересня 2022 року на невизначений термін. Отримання шенгенської візи в будь-якій іншій країні Європи не дозволить обійти заборону і виїхати на територію Польщі, Естонії, Латвії та Литви.

«Естонія, Латвія, Литва і Польща домовилися про спільний регіональний підхід і справжньою заявою висловлюють політичну волю і твердий намір ввести тимчасові національні заходи для громадян росії, у яких є візи ЄС. Санкції вводяться з метою усунення неминучих загроз громадському порядку, безпеки і обмежень в'їзду в Шенгенську зону для громадян росії, які подорожують з туристичними, культурними, спортивними і діловими цілями.»

Ці санкції можуть позначитися на списку учасників IEM Katowice 2023 за CS:GO. Наприклад, український клуб NAVI може пропустити чемпіонат через те, що навіть в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну в їх складі грають два росіянина.

На даний момент організатори турніру не коментували нові правила. Санкції можуть торкнутися G2 Esports, OG, Cloud9, Outsiders та інших команд, де є росіяни.

Нагадаємо, Олександр ZeroGravity Кохановський прокоментував інформаційну кампанію проти нього.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.