Сергій Таран

У третьому раунді Play-In BLAST Premier Fall Groups 2022 з CS:GO відбувся матч NAVI – Team Vitality. Команди розігрували слот на Fall Final.

Першою мапою було Inferno, яке вибрав склад французької організації. В атаці Vitality грали досить різноманітно, чергуючи швидкі і повільні раунди. Але за СТ підопічні Денні zonic Соренсена грали занадто пасивно, даючи NAVI контролювати те, що відбувається на карті і поступово набирати бали, що призвело до перемоги Народжених Перемагати з рахунком 16:10.

Далі команди перейшли на пік Natus Vincere – Mirage. На другій карті колективи показали гідну гру. Але якщо Vitality брали раунди за рахунок індивідуального перформансу, то NAVI виглядали більш цілісно. Завдяки відмінній взаємодії Народжені Перемагати виграли (16:13) і пройшли на BLAST Premier Fall Final.

Team Vitality 28 серпня зіграють матч останнього шансу, щоб пройти на осінній фінал. Старт зустрічі заплановано на 21:00 за київським часом.

Нагадаємо, розробники CS:GO протестували мапу Cobblestone на движку Source 2.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.