Сергій Таран

Українська кіберспортивна організація NAVI офіційно підтвердила інформацію про зміну власника. На сайті клубу з'явилася заява, в якій говориться, що в 2018 році власником компанії став Максим Кріппа.

У прес-релізі говориться, що угода дозволила збільшити інвестиції в організацію і розширити присутність в кіберспортивних дисциплінах. Дала можливість відкрити академії за CS:GO и Dota 2. Також облаштувати високотехнологічний офіс у Києві, а 2023 року запустити такий самий у Берліні.

Нерозголошення про зміну власника пояснюється тим, що остаточно угода була завершена влітку 2022 року. Всі спонсори і турнірні оператори знали про зміни в структурі клубу.

«Ще у 2018 засновник клубу Олександр Кохановський вирішив продати NAVI, розуміючи що виведення клубу на новий рівень потребує серйозних інвестицій. Тоді ж, у 4-му кварталі 2018 року мажоритарним власником NAVI став Максим Кріппа. Максим — український бізнесмен та венчурний інверстор з активами в IT, Game Development та Real Estate.»

Також у заяві NAVI спростовують інформацію про зв'язок Максима Кріппи з GG.BET. Запевняючи, що в організації з БК виключно ділові відносини, які можуть завершитися в 2023 році.

Раніше Forbes випустили розслідування про зміну власника NAVI. Редакція Players зібрала всю доступну інформацію про Максима Кріппа.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.