Сергій Таран

В нижній сітці групи D на ESL Pro League Season 17 з CS:GO NAVI грали проти Astralis. Зустріч завершилась перемогою колектива Олександра s1mple Костилєва з рахунком 2:1 (16:11 на Ancient, 3:16 на Overpass та 16:12 на Inferno).

На першій мапі Народжені Перемагати показали чудову гру в атаці, що допомогло виграти її. На Overpass гравці колектива s1mple постійно помирали по одному, що дозволило данцям легко зрівняти рахунок в серії. Вирішальна мапа була дуже бойова, але NAVI знову почали впевнено грати за Т-сторону, що дозволило команді виграти цю гру. 

Далі в нижній сітці групи NAVI зіграють проти Rare Atom. Матч запланований на 17 березня о 20:30 за Києвом. Astralis впали в сітку останнього шансу, де їх противником буде ATK. Гра пройде 18 березня о 13:30 за київським часом. 

ESL Pro League Season 17 проходить з 22 лютого до 26 березня на LAN. Всього на турнірі виступає 32 команди, які борються за призовий фонд у розмірі $835 тис. та слот на IEM Cologne 2023.

Нагадаємо, NAVI стартували на ESL Pro League S17 з поразки від forZe.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.