Сергій Таран

Український кіберспортсмен Данило headtr1ck Валітов із NAVI Junior приєднався до складу Ninjas in Pyjamas з CS:GO. Про це клуби повідомили у своїх соціальних мережах.

У ростері шведського клубу українець замінить Патріка es3tag Хансена, якого було переведено в запас наприкінці 2022 року. Першим турніром Валітова за нову команду стане BLAST Premier Spring Groups 2023. Перший матч буде проти NAVI 21 січня.

«Після майже трьох років у легендарній організації NAVI, яка за цей час стала для мене рідною, сьогодні починається новий етап у моїй кар'єрі – я приєднуюсь до NiP.

Хочу подякувати NAVI за все, що вони зробили для мене, і окремо неймовірно вдячний тренеру Амірану: він навчив мене багатьом речам як у грі, так і поза нею, і завжди вірив у мене.

Але час рухатись далі. Я радий мати можливість виступати на тір-1-рівні та намагатимуся добре робити те, що вмію. Вболівайте за мене у новій команді, ваша підтримка безцінна. Дякую всім, ще побачимось! :))»

headtr1ck

З 2020 headtr1ck грав за NAVI Junior. Його найкращий результат із командою — друге місце на WePlay Academy League Season 2. Також Валітов грав за основний склад як стенд на ESL Pro League S15 та BLAST Premier Fall Groups 2022.

Нагадаємо, sdy покинув NAVI, npl став основним гравцем.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.