У другому турі групи D на ESL Pro League Season 15 CS:GO ростер української кіберспортивної організації NAVI зіграв із Evil Geniuses.
Першою картою став Overpass, котрий обирали EG. Тут американці показали жахливу атаку та змогли взяти лише два раунди. Злі Генії жахливо зіграли за бік і складалося відчуття, що у колективу просто відсутні тактики. Можна впевнено сказати, що пік противника Natus Vincere виграли чисто на стрільбі.
Народжені Перемагати своєю картою обрали Dust 2, на якому вчора обіграли поляків із AGO з рахунком 16:1. NAVI чудово розпочали за атаку та набрали 11 раундів і вже було відчуття, що матч скоро закінчиться. Але після зміни сторін Evil Geniuses програли пістолетку, а потім несподівано виграли форс та видали серію із шести переможних раундів. За рахунку 12:10 увімкнувся Олександр s1mple Костильов і привів команду до перемоги 16:10.
Нагадаємо, NAVI офіційно підтвердили відхід росіян з академії CS:GO.