Сергій Таран

Для проходу в Legend Status PGL Major Antwerp 2022 CS:GO ростеру української організації NAVI потрібно було обігравати склад клубу forZe.

Росіяни повелися на тенденцію і взяли проти народжених перемагати Inferno. Так, за атаку хлопці з forZe непогано виступили та змогли навіть виграти бік. Але після зміни сторін NAVI почали домінувати та поступово наближатися до мети. Колектив Андрія B1ad3 Городенського виграв із рахунком 16:10.

Natus Vincere не змінили традиції, що склалася в 2022 році, і пікнули Mirage. Події першої половини були схожі на те, що відбувалося на de_inferno і закінчилася вона з рахунком 7:8 на користь колективу Олександра s1mple Костильова. Потім за атаку NAVI не дозволяли супротивникам нічого вдіяти і впевнено добрали вісім раундів для перемоги.

Народжені Перемагати чудово впоралися зі своїм завданням та потрапили у стадію Легенд на PGL Major Antwerp 2022. Мейджор пройде з 9 по 22 травня в Антверпені, Бельгія.

Раніше s1mple розповів, що команда не тренувалася перед RMR.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.