Сергій Таран

Українська кіберспортивна організація NAVI спільно з українським банком Акордбанк передали 120 броньованих і звичайних автомобілів на потреби ЗСУ та правоохоронних органів. Про це клуб розповів на своєму офіційному сайті.

Також на потреби захисників України були передані планшети, дрони, генератори та інше необхідне спорядження. Представник ЗСУ подякував компанії за надання необхідного обладнання.

«Забезпечення мобільності військових підрозділів при виконанні бойових завдань є вкрай важливою складовою їх успіхів. На жаль, автівки дуже швидко виходять з ладу. Тож потреби в них — постійні. Передані Акордбанком і NAVI авто працюють на сході і на південному напрямку, і щодня допомагають підрозділам Десантно-штурмових військ ЗСУ виконувати завдання»

Андрій Галась, полковник, Начальник логістики Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України

CEO NAVI Євген HarisPilton Золотарьов висловив подяку ЗСУ за можливість розвивати кіберспорт в Україні і в усьому світі.

«Командна робота — це те, на чому ми в NAVI знаємось чи не найкраще. Ми вдячні ЗСУ за можливість працювати, повноцінно функціонувати у рідній країні, відкривати нові буткемпи та академії заради розвитку українського та світового кіберспорту. NAVI прагне виховувати нові покоління наших гравців, щоб у майбутньому якомога більше українців представляли країну на змаганнях tier-1 рівня»

Нагадаємо, на Twitch створено перший україномовний сквад.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.