Сергій Таран

CS:GO ростер української кіберспортивної організації NAVI розпочав боротьбу за путівку на PGL Major Antwerp 2022. У першому колі RMR-турніру Народжені Перемагати зустрілися із російським міксом QUAZAR.

Матч проходив у форматі bo1 та вибір Ancient став правильним для представників країни-агресора Росії. Вони змогли набрати п'ять раундів за атаку, а після зміни сторін почали камбечити та наблизилися до NAVI, зробивши рахунок 12:14, але колектив Олександра s1mple Костильова зібрався у вирішальний момент та довів карту до своєї перемоги.

Окремо варто відзначити рівень гри Дениса electroNic Шаріпова, який за 28 раундів зробив лише шість убивств та 17 разів помер. Такі показники кажуть, що у Дениса присутні якісь проблеми, можливо це пов'язано з змінами у складі, що наближаються, або з тим, що незадовго до старту турніру electroNic хворів.

Наступними противниками NAVI стали хлопці з OG, команди вважали за краще зіграти на Mirage. Natus Vincere почали грати за захист та впевнено набрали 12 раундів. Після зміни сторін колектив Матеуша mantuu Вільчевськи виграв пістолетку та форс, здавалося, що зараз вони почнуть набирати раунди, але Народжені Перемагати виграли перший збройовий, що дозволило їм перехопити ініціативу та перемогти з рахунком 16:5.

Нагадаємо, нещодавно представили оновлений склад NAVI Junior з CS:GO.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.