Нещодавно був анонсований PGL Major Antwerp 2022, а потім з'явилася інформація про проведення відбірного турніру, який проходитиме у LAN-форматі в Бухаресті. Організатори офіційно підтвердили поділ команд на три регіони: Європа (Європа+СНД), Америка (Північна+Південна Америка) та Азія (Азія+Океанія).
CS: GO склад української організації NAVI потрапив у групу Європа А, де битиметься з Heroic, Team Vitality, Virtus.pro, Astralis, ENCE, Copenhagen Flames та ще дев'ятьма командами, які пройдуть через кваліфікацію. Сам турнір пройде з 17 до 20 квітня. Перші чотири колективи потраплять у стадію Legend, п'яте та шосте місце отримають статус Challenger, а сьоме та восьме місце – Contender.
Дати інших RMR-турнірів:
Америка – 11-14 квітня
Азія – 15-16 квітня
Європа В – 21-24 квітня
Нагадуємо, що вже пройшло жеребкування IEM Katowice 2022 для NAVI.