Сергій Таран

Аналітики компанії Newzoo представили новий звіт стосовно ігрового ринку. За новими даними очікується, що дохід індустрії у 2023 році зросте до $184 млрд, це на 0.6% більше ніж було у 2022-му. Раніше експерти очікували, що сума виросте на 2.6%, тобто досягне відмітки в $187.7 мільярдів.

Зниження очікувань пояснюють проблемами в мобільному сегменті. За словами експертів, «складний ландшафт конфіденційності дещо обмежить зростання до 2026 року». 

Також вагомий вплив має судовий процес між Epic Games та Google через комісії в Play Market. Через це очікується зменшення доходів від мобільних платформ на 1.6% в порівнянні з 2022-м та складатиме $90.4 млн.

Очікуваний дохід від консолей скоротився з 6.9% до 1.9%. Падіння експерти пояснюють зниженням показників «залученості та монетизації» таких ігор-сервісів, як Fortnite та Rocket League. Покращити показники в порівнянні з 2022-м допомогли доволі вдалі релізи, такі як: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom та Marvel’s Spider-Man 2.

Найбільше зростання доходів індустрії очікується в сегменті ПК. Частка збільшиться на 3.9% у річному обчисленні — до $40.4 мільярдів. Такі показники забезпечили популярні проекти, наприклад, Hogwarts Legacy та Diablo 4.

Нагадаємо, у 2023 році інвестиції в ігрову індустрію впали до рівня початку коронавірусу.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.